Chciałbym się Wam bliżej przestawić. Mam na imię Piotrek i jestem studentem Politechniki Poznańskiej na kierunku automatyka i robotyka. Obecnie kończę czwarty rok studiów, za rok będę bronił mojej pracy magisterskiej. Po ukończeniu studiów chciałbym wyjechać do pracy na platformę wiertniczą.

Nie wyobrażam sobie życia na dłuższą metę na takiej platformie, jednak jest to świetna opcja, aby zarobić – duży zastrzyk gotówki tak długo, jak długo będę miał siłę wykonywać tą pracę. Praca jest oczywiście związana z kierunkiem moich studiów i bardzo mnie ona interesuje. Dlaczego więc nie wyobrażam sobie przyszłości na platformie? Jest tylko jeden powód – zdrowie. Nigdy nie byłem okazem zdrowia, a praca na platformie jest ciężką pracą fizyczną. Obawiam się, że zdrowie może być dużą przeszkodą w spędzeniu całego swojego życia na platformie wiertniczej. Planuję więc pracować tak długo, jak tylko będę mógł i oszczędzać pieniądze, aby po powrocie móc otworzyć własną firmę (związaną oczywiście z branżą automatyki, natomiast nie zastanawiałem się jeszcze, jaką dokładnie).

Mam nadzieję, że będziecie z chęcią odwiedzać mojego bloga i śledzić moje wpisy. Postaram się Was zainteresować tym, co mam do powiedzenia na temat automatyki.

7355056136_6c20feceb5_z